عروسک بچه

تحلیل ، شخصیت عروسکی بچه

چرا بچه محبوب شد؟!
در مجموعه نمایشی مهمونی کارکتر بچه به عنوان یک کودک کار معرفی میشود و حضورش توسط مخاطب بسیار دیده میشود،
چرا که این شخصیت ، نمادی از ناخودآگاه جمعی کودکان نسل های گذشته است.

ادامه مطلب

جان فردریکسون کیست ؟

جان فردریکسون در مصاحبه ای خلاصه ای از گذشته خود تعریف کرد ؛ 《 پدرربزرگم آهنگری اهل دانمارک بود ، که به آیووا مهاجرت کرد و در آنجا مغازه ای تاسیس کرد. او در سال 1943 درگذشت ، اما پدرم بعد از جنگ جهانی دوم به خانه بازگشت و مغازه را دوباره باز کرد. من به عنوان یک پسر بچه مغازه رو  جارو می زدم ، اندازه گیری می کردم، جک ها را درست می کردم و آهن را برش می زدم.》

ادامه مطلب

جانی دپ و آمبرهرد

جدایی جانی دپ و امبر هرد

جانی دپ تصویر سازی دقیق از سوژه ایجاد کننده، خشم و اسیب در خودش  را که پدرش باشد را به تصویر سازی دقیق از ابزار تنبیه انتقال داده است در نتیجه برای اینکه مستقیما با خشم عمیقش نسبت به پدر  رو به رو نشود به سراغ جزئیات عجیبی از وسیله ای که با آن تنبیه شده ، سوق پیدا کرده است!

ادامه مطلب

تحلیل شخصیت ولادیمیر پوتین

به این خاطره ی نقل شده از پوتین که در روانکال بازگو کردیم دوباره دقت کنید : ولادیمیر درباره وضعیت مادرش و مرگ برادرش صحبت کرد.
اما اثری از رنجی که خودش کشیده و حسی که داشته نیست! این دقیقا همان پازل گمشده ای است که میتواند باعث تولد یک هیولا شود!

ادامه مطلب

ویل اسمیت

ویل اسمیت و سیلی اسکار

خشمی که در دیدگان میلیون ها نفر منفجر میشود! ویل اسمیت بازیگر سینمای هالیوود طی مراسم اهدای اسکار، به دلیل شوخی که مجری کریس راک با موهای همسرش که بخاطر بیماری تراشیده است،  در یک حرکت بی سابقه وارد صحنه اجرای زنده مراسم میشود و به صورت مجری یک سیلی میزند !

ادامه مطلب

تنبیه دانش آموزان

تنبیه دانش اموزان در مدرسه به روش دهه 60

اینکه فرد قیچی بدست  به خواست قطعی خودش یا برای اجرای یک دستور چنین رفتاری انجام داده است،موضوع تحلیل نیست و خود رفتار را تحلیل خواهیم کرد، در تحلیل های روانکال بارها به این نکته اشاره کرده ایم که اسیب ها یا ویژگی های روانی افراد قطعا در جهت دهی به مسیر شغلی انها بی تاثیر نیست!

ادامه مطلب

تحلیل شخصیت شهاب حسینی به همراه بیوگرافی

سقوط پله وار شهاب حسینی پس از به اوج رسیدن او. مرحله ای در زندگی بسیاری از سلبریتی ها اینبار شهاب حسینی این پله هارو طی میکند اما…

ادامه مطلب

sedasayan

تحلیل شخصیت صدا سایان همراه با بیوگرافی

صدا سایان که در حال حاضر از شناخته شده ترین چهره های تلویزیون و رسانه ای کشور ترکیه است بتازگی خبر ازدواجش برای هفتمین بار را با کاگلار اوکتن خواننده ای با فاصله ۲۵سال کوچک تر از خودش را اعلام کرد.

ادامه مطلب

اصول مشاوره و نکات مهم در جلسات درمانی(اشتباهات درمانگران)

اشتباه بزرگ برخی درمانگران(اصول مشاوره): درمانگرانی که از یک تحلیل گر تبدیل به راه حل نگر میشوند و ...

ادامه مطلب